Zahradní domek NEO 1A, stěny šedý křemen + střecha/dveře tmavě šedá, jednokřídlé dveře

Kód: BH87005
64 999 Kč / ks 53 718 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁVKU | 3-4 TÝDNY
Můžeme doručit do:
27.10.2023
Možnosti doručení

Stabilní domek NEO v nápaditém provedení tmavě šedá + šedý křemen metalíza. Rozměry 180 cm x 180 cm, zesílené 0,5 mm plechové stěny, 200 cm vysoké dveře. Bohatá základní i doplňková výbava, prodloužená záruka.

banner-autorizovany-prodejce-biohort

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domek NEO od Biohortu je kombinací stylu, funkčnosti, kvality a bezpečnosti. Je perfektním řešení pro uskladnění vašeho zahradního náčiní a kol, které se stane také nádherným designovým prvkem na vaší zahradě. Jeho hladké boční stěny a skleněné dveře mu dodávají moderní vzhled. Vybírat můžete až z devíti barevných variant a 16 různých rozměrů.

Použité materiály jsou to nejlepší, co lze získat - pozinkovaný ocelový plech s polyamidovým povrchem, šrouby a panty vyrobené z nerezové oceli. Domek je bezúdržbový a je na něj poskytována záruka 20 let. Dveře se pohodlně otevírají pomocí plynové pružiny a můžete si vybrat volitelné vnitřní obložení a izolaci, což vám umožní ještě lepší využití.

Domek je dále vybaven 3-cestným uzamykacím mechanismem s klikou dveří z nerezové oceli, takže si můžete být jisti, že vaše věci jsou v bezpečí. Jeho robustní střešní konstrukce navíc zvládne sněhové zatížení až 150 kg/m² a je odolná vůči bouřím.

domek-neo

 Nekonečné množství variant 

V případě domků NEO můžete vybírat z nepřeberného množství kombinací rozměrů, barev a variant s jednokřídlými a dvoukřídlými dveřmi.

stříbrná šedá
 šedý křemen tmavě zelená
 tmavě šedá
  •  Jedno či moderní dvoubarevná kombinace

Domek NEO je nabízen ve třech barevných kombinacích (stříbrná metalíza, tmavě šedá metalíza, šedý křemen metalíza). Na vás už ovšem je, zda se rozhodnete pro jedno či libovolnou dvoubarevnou kombinaci stěn a dveří se střechou domku.

  • 16 různých rozměrů

Vybírat můžete ze 16 různých rozměrových kombinací v hloubce/délce a šířce od 180 do 348 cm. Vhodný rozměr můžete i dle nákresu vybrat:

Varianta A (šířka 180 cm) - 1A, 2A, 3A, 4A

Varianta B (šířka 236 cm) - 1B, 2B, 3B, 4B

Varianta C (šířka 292 cm) - 1C, 2C, 3C, 4C

Varianty D (šířka 348 cm) - 1D, 2D, 3D, 4D

Přesné rozměry včetně nákresů si můžete prohlédnout na nákresu.

  • Jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře?

S výjimkou modelů 1A-4A jsou všechny domky dostupné s jednokřídlými nebo i dvoukřídlými dveřmi. 

 Odolná zesílená konstrukce 

Konstrukci domku tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. V čelní stěně jsou světlíky z akrylového skla. Tento model má rovnou střechu. Výška dveří je nadstandardních 200 cm.

Dveře jsou vybaveny komfortním plynovým pružinovým tlumičem, který otevírá a zavírá dveře a 3cestným uzamykacím mechanismem s klikou z nerezové oceli, standardní vložkou a náhradním klíčem. Domek tak lze bezpečně uzamknout

 Základna, podlaha 

Povrch pro stavbu domku Biohort musí být naprosto rovný, bez sklonu. Tři nejčastěji používané způsoby bezpečného uchycení domků:

  • Pokud chcete stavět domek bez základů tj. na trávníku, budete potřebovat hliníkový podlahový rám. Ten zajistí domku potřebnou stabilitu. Společně dodávané zemní kotvy zajistí dostatečnou stabilitu. V tomto případě doporučujeme vybavit domek hliníkovou podlahovou deskou pro lepší izolaci a ochranu uskladněných předmětů. 
  • Další možností je umístění domku na betonové desky - dlažbu. Hliníkový podlahový rám se k podkladu připevní hmoždinkami. Obejdete se tak bez hliníkové podlahy. 
  • Třetí možností je armovaná betonová základová deska. Domek na desku připevníte hmoždinkami a šrouby, které jsou součástí balení. Nepotřebujete hliníkový rám, ani podlahu.

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, v závislosti na vybraném domku v jednom, nebo více pevných kartonech, které jsou jasně označeny. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové domky na nářadí
Produktová řada: Neo
Síla střechy: 19 mm
Barva: tmavě šedá, šedý křemen
? Parametr pro filtrování: Výška: 2 - 2,4 m
Materiál konstrukce: pozinkovaný plech
Výška (vnější): 2,22 m
Podlaha v balení: Ne
Síla stěny domku: 0,5 mm
Výška dveří: 200 cm
Šířka dveří: 83 cm
Zastavěná plocha: 3,2 m2
Materiál domku: Pozinkovaný plech
Výška dveří domku: nad 180 cm
Délka (vnější): 180 cm
Šířka (vnější): 180 cm
Jéža vypichuje: Odolnost, Bohatá základní výbava, Široká doplňková výbava, Prodloužená záruka, Zesílená konstrukce
? Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 1,5 - 1,9 m
? Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 1,5 - 1,9 m
Tvar střechy: rovná
Typ domku: Plechový domek
Typ dveří: jednokřídlé na pantech
Barva stěn: šedý křemen
Barva střechy: tmavě šedá
Délka (vnitřní): 164 cm
Hmotnost: 170 kg
Rozměr podlahového rámu: 173 x 173 cm
Síla profilů konstrukce: 0,5 mm
Šířka (vnitřní): 164 cm
Velikost domku Biohort: 1A
Výška¨¨: 2,08 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky Biohort nabízejí nejlepší kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Oceníte zejména dlouhou životnost a bezúdržbovost výrobků. S dobrým svědomím proto poskytují 20 let záruku proti korozi. Biohort nenabízí jen zahradní domky, ale i úložné boxy, stříšky na skladování dřeva, kompostéry a vyvýšené záhony včetně široké nabídky příslušenství. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let.