Domek na nářadí Biohort HIGHLINE® H2, stříbrná, jednokřídlé dveře

Kód: BH83030
63 699 Kč / ks 52 644 Kč bez DPH
Skladem - dodání do 14 dnů
Možnosti doručení

Špičkový kovový domek na nářadí HIGHLINE® H2 v prémiové kvalitě s pultovou střechou, v provedení stříbrná metalíza s jednokřídlými dveřmi. Vnější rozměry š 275 x d 195 cm. Moderní design, bezpečnost, praktičnost, doživotní bezúdržbovost. Možnost vytvoření přístřešku. Kvalita se zárukou 20 let.

banner-autorizovany-prodejce-biohort

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemáte kam uskladnit jízdní kola, potřeby k bazénu, zahradní sekačku s nářadím a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou a bezpečně pod zámkem? Pořiďte si stylový kovový domek na nářadí HigthLine H2 prémiové kvality s pultovou střechou, který vyhovuje i nárokům moderní architektury. Domek je široký 275 cm (přední strana s dveřmi) a 195 cm dlouhý (včetně přesahu střechy). Domky HighLine nabízíme ve třech barevných provedeních a pěti velikostech. 

 Konstrukce 

Konstrukci domku tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. Po celém obvodu domku jsou světlíky z akrylového skla. Tento model má pultovou střechu a jednokřídlé dveře na pantech o šířce 76 cm a výšce 182 cm (k dispozici je i domek v provedení s dvoukřídlými dveřmi). Od velikosti domku H2 můžete otočit HighLine podle vašich potřeb a standardní dveře namontovat do jakékoliv boční stěny. Dveře jsou vybaveny komfortním plynovým pružinovým tlumičem, který otevírá a zavírá dveře a 3cestným uzamykacím mechanismem s klikou z nerezové oceli, standardní vložkou a náhradním klíčem. Domek tak lze bezpečně uzamknout

 Základna, podlaha 

Povrch pro stavbu domku Biohort musí být naprosto rovný, bez sklonu. Tři nejčastěji používané způsoby bezpečného uchycení domků:

  • Pokud chcete stavět domek bez základů tj. na trávníku, budete potřebovat hliníkový podlahový rám. Ten zajistí domku potřebnou stabilitu. Společně dodávané zemní kotvy zajistí dostatečnou stabilitu. V tomto případě doporučujeme vybavit domek hliníkovou podlahovou deskou pro lepší izolaci a ochranu uskladněných předmětů. 
  • Další možností je umístění domku na betonové desky - dlažbu. Hliníkový podlahový rám se k podkladu připevní hmoždinkami. Obejdete se tak bez hliníkové podlahy. 
  • Třetí možností je armovaná betonová základová deska. Domek na desku připevníte hmoždinkami a šrouby, které jsou součástí balení. Nepotřebujete hliníkový rám, ani podlahu.

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, v závislosti na vybraném domku v jednom, nebo více pevných kartonech, které jsou jasně označeny. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý český kutil. Nebo může montáž poptat nezávazně u nás.

 Střecha 

Zahradní přístřešek HighLine je již z výroby připraven pro snadnou instalaci polystyrenových panelů (2 cm) k izolaci střechy (polystyrenové panely nejsou součástí dodávky). Světlíky z akrylátového skla po celém obvodu zajišťují, že uvnitř zahradního domku je k dispozici dostatek světla. Přesah střechy poskytuje ochranu před deštěm.
 
            akrylový světlík
 

 Široká základní výbava domků HighLine 

Součástí základního balení domků HighLine je rovněž široká nabídka vybavení, díky kterému můžete využít zahradní domek naplno:

  • 2 police a 2 stojny (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce)

                  Set regálů_1

Sada polic a regálových stojen změní váš zahradní domek Biohort na přehledný sklad. Police jsou individuálně polohovatelné. Standardní hloubka je 24,5 cm. Šířka police je 72 cm. Policová sada je žárově pozinkovaná, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Snadno se instaluje a vydrží zatížení až 15 kg na polici. Pro všechny, kteří potřebují uložit mnohem více věcí, nabízíme polici s hloubkou 43,5 cm, kterou si můžete dokoupit v bohaté nabídce volitelného příslušenství.

  • 4 držáky zahradního náčiní 

                věšáky na nářadí_1

Držáky z žárově pozinkovaného ocelového plechu. Nosnost cca 10 kg. Ideální k zavěšení lopat, pilky, hrábí, zahradních hadic a dalšího zahradního nářadí. Snadná instalace, jednoduše zacvakněte na vybrané místo.

  • 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří

                držáky zahradního náčiní_1

Držák na malé zahradní nářadí namontovaný na vnitřní straně dveří vám zajistí, že máte vždy po ruce přehledně uložené vše, co zrovna potřebujete. Na jedny dveře lze namontovat maximálně 5 držáků nářadí. 

  • Klika dveří z nerezové oceli

            nerezová klika_1

Sada nerezové kliky se standardním cylindrickým zámkem s náhradním klíčem a 3 bodovým zajišťovacím mechanismem zabraňuje nežádoucímu vniknutí. Konstrukce dveří je extrémně robustní. Další nedílnou součástí dveří je:

  • Plynový tlumič pružiny

          plynový tlumič

Který poskytuje pomoc při otevírání a zavírání dveří a drží dveře pevně na svém místě.

  • Integrovaný žlab s lapačem listí

          okap s lapačem listí

Integrovaný žlab s integrovaným lapačem listí na obou stranách s připojením na 5/4" hadici pro sběr a odvádění dešťové vody. Sada dešťových svodů s výtokovým kolenem je k dispozici jako volitelné příslušenství. 

 Nabídka dalšího volitelného příslušenství 
 
Se základním vybavením vaše možnosti nekončí. V nabídce volitelného příslušenství najdete další praktické pomocníky jako např. sklápěcí stolek, stojan na kola, LED osvětlení, květinové truhlíky, elektrický montážní panel a množství ostatního vybavení pro každodenní využití a vaší spokojenost. Díky tomu si domek můžete ještě více uzpůsobit vlastním představám a mnohostrannému využití.
 

 Kvalita se zárukou 20 let 

Rakouský výrobce Biohort zaručuje, že všechny modely zahradních domků vydrží rovnoměrně rozložené sněhové zatížení až 150 kg/m2. Větrný test na Technické univerzitě Vídeň dokládá, že domky Biohort bez námahy odolávají síle větru až do 150 km/h. Optimálně konstruované profily a použití závitových šroubů z ušlechtilé oceli zajišťují maximální stabilitu těchto domků. Vzhledem k tloušťce plechu, kvalitě materiálu a jeho zpracování pak výrobce poskytuje záruku 20 let proti korozi. 

 Údržba 

Domky Biohort jsou konstruovány jako bezúdržbové. Jedinou údržbu, kterou doporučujeme na domku provádět, je 1 x ročně promazat panty dveří. V případě potřeby lze domek snadno umýt. Díky vysoce kvalitnímu vypalovacímu laku můžete bez obav použít i vysokotlakou myčku.

V tomto videu vám představíme domek na nářadí Biohort HighLine. (video je v němčině)


Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní domky na nářadí
Záruka: 20 let
Produktová řada: Highline
Síla střechy: 0,5 mm
Barva: stříbrná
? Parametr pro filtrování: Výška: 2 - 2,4 m
Materiál prosklení: Plexisklo
Materiál konstrukce: pozinkovaný plech
Výška (vnější): 2,22 m
Podlaha v balení: Ne
Síla stěny domku: 0,5 mm
Výška dveří: 1,82 m
Šířka dveří: 0,76 m
Výška stěny: 1,82 m
Zastavěná plocha: 5,36 m2
Balení: 7 balení
Materiál domku: Pozinkovaný plech
Výška dveří domku: nad 180 cm
Délka (vnější): 1,95 m
Šířka (vnější): 2,75 m
Hloubka (vnější): 1,95 m
? Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 2,5 - 2,9 m
? Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 2 - 2,4 m
Zatížení střechy na sníh: 150 kg/m2
Kování: součástí balení
Počet místností: 1
Střešní krytina v balení: ano
Tvar střechy: rovná
Typ domku: Plechový domek
Typ dveří: jednokřídlé na pantech
Velikost domku Biohort: H2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky Biohort nabízejí nejlepší kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Oceníte zejména dlouhou životnost a bezúdržbovost výrobků. S dobrým svědomím proto poskytují 20 let záruku proti korozi. Biohort nenabízí jen zahradní domky, ale i úložné boxy, stříšky na skladování dřeva, kompostéry a vyvýšené záhony včetně široké nabídky příslušenství. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let.