Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY PO CELÉ ČR

Balík na adresu (do 30 kg) - vybereme pro vás to nejlepší a nejspolehlivější doručení vaší objednávky vzhledem k typu a velikosti produktu.

119 Kč
Česká pošta - Balík do ruky - objednávku vám doručíme službou "Do ruky" v dopravcem předem stanoveném časovém rozmezí. 119 Kč
Balíkovna - objednávku vám doručíme na více než 7 000 výdejních míst. 49 Kč

Nadrozměrná paletová doprava na adresu po celé ČR - vybereme pro vás to nejlepší a nejspolehlivější doručení vaší objednávky (PPL, Geis, Toptrans, ČP).

Platí pro veškerý sortiment krbových kamen, krbových vložek a sporáků na tuhá paliva

Dopravné 799 Kč platí pouze pro sortiment zahradních skleníků Limes.

490 Kč

799 Kč

 

MOŽNOSTI PLATEB 
Převodem z účtu ZDARMA
platba-online.jpg (150×50) On-line platba kartou ZDARMA
Platba na dobírku
ZDARMA


Platba předem na účet

V případě, že si vyberete jako možnost úhrady platbu předem na účet, dostanete na e-mail informace o úhradě (číslo účtu, variabilní symbol a částku).

Bezhotovostně lze platit převodem na účet: 2301263962/2010 (Fio banka). Při využití služeb jiných bank může trvat připsání platby 1-2 pracovní dny. Potvrzení o přijetí platby Vám zašleme do e-mailu.

Platba kartou 

Platba kartou on-line přes GoPay. Použití platebních karet je pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby. Pro platbu kartou na internetu musíte mít pro toto kartu aktivovanou - informujte se ve své bance.

Údaje ze své platební karty předáváte přímo bance, nikoli prodejci. Nikdo ze zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě. Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Dobírkou

Při přebírání zboží od doručovatele hradíte zboží v hotovosti, a to buď řidiči dopravní společnosti, nebo poštovnímu doručovateli. Prosíme vás, abyste si připravili potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Platba dobírky kartou je možná v závislosti na konkrétním doručovateli.

Další důležité informace

  • V případě, že doručovací lokalita není dostupná větším autem (špatně dostupné chatové oblasti), vyhrazuje si přepravce nárok na odmítnutí doručení zásilky.
  • Dopravce doručí vaši zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.
  • Přesný výběr dne ani hodiny dodání není bohužel možný.
  • Součástí doručovací služby u nadrozměrného zboží není výnos zboží do patra či jeho odnos kurýrem na vybrané místo na pozemku adresáta.
  • Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
  • Pokud nebudete k zastižení na uvedené adrese a pokus o doručení nebude úspěšný, balík bude uložen na nejbližším ukládacím místě/poště.
  • Pozor! Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky zasláno zpět.