Lavice z teaku 190 cm SPIDER RECYCLE

Kód: FK11236L
26 950 Kč / ks 22 273 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Masivní lavice z kvalitního SPIDER recyklovaného teaku je ideální pro venkovní použití. Teakové dřevo je velice odolné proti vnějším vlivům, nepříznivé počasí, déšť, UV záření ani plísně a škůdci nemají šanci. 

banner-autorizovany-prodejce-fakopa

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte ideální lavici na ven, na zahradu, terasu nebo k bazénu? Teaková lavice Spider Recycle bude jistě tou správnou volbou. Tato krásná masivní lavice je vyrobená z kvalitního recyklovaného indonéského teaku a vyznačuje se především odolností a dlouhou životností. Díky své odolnosti je ideální právě pro venkovní použití. 

Masivní lavice Spider Recycle se spárou o rozměrech 190 x 40 cm a výšce 48 cm je vyrobena z recyklovaného teaku, výrobky z tohoto dřeva jsou ekologické. Jedná se o znovu využité staré dřevo. Prkna a fošny jsou použity ze starých mostů, vraků lodí nebo jiných budov. Každý kus nábytku je tedy jedinečný, je mu ponecháno charakteristické opotřebení dřeva. Tloušťka prken je 5 cm a nohou 8 cm.

 Materiál - Teakové dřevo 

Teakové dřevo pochází ze stromu teka obrovská jehož domovem jsou tropické pralesy jižní a jihovýchodní Asie. Vyznačuje se tvrdým, pružným a pevným dřevem, které je odolné vůči UV záření, plísním, škůdcům a nepříznivým povětrnostním vlivům. Dalším typickým znakem je objemová stálost a malá nasákavost, tím pádem nedochází k rozesychání. Vzhledem k těmto vlastnostem je teakové dřevo ideální pro výrobu venkovního nábytku. FaKOPA používá zásadně tvrdé jádrové dřevo z vybraných jávských plantáží. Ke každému produktu se vystavuje certifikát o původu zboží.

teakove-drevo_2

 Údržba 

Vzhledem k tomu, že teak je odolný vůči dešti, sněhu, mrazu, UV záření či plísním, není nutné se o nábytek nijak zvláště starat. Běžné nečistoty stačí umýt mýdlovou vodou a kartáčem. Pokud je nábytek vystaven povětrnostním vlivům, tak časem změní svou barvu na stříbrošedivou, což nemá žádný vliv na kvalitu materiálu. V případě, že chceme zachovat hnědo-medovou barvu, je třeba povrch nábytku ošetřit teakovým olejem

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní lavice
Barva: devo
Délka: 190 cm
Výška: 48 cm
Hloubka: 40 cm
? Parametr pro filtrování: Délka: 180 - 199 cm
? Parametr pro filtrování: Šířka: 40 - 49 cm
? Parametr pro filtrování: Výška: 40 - 49 cm
Materiál konstrukce: dřevo - teakové
Materiál: teak
Skládací: ne
Zádová opěrka: Ne
Půdorys: obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: