Skleníková přístavba LIMES Primus D6 - lakovaná

Kód: LI852111147
73 098 Kč / ks 60 412 Kč bez DPH
VÝROBA | 6-8 TÝDNŮ
Můžeme doručit do:
26.7.2023
Možnosti doručení

Polykarbonátová skleníková přístavba k domu Limes Primus D6 o rozměru 6 x 2 m, konstrukce z žárově zinkovaného plechu, dvoukřídlové dveře 170 x 105 cm, nerezový spojovací materiál, 4 střešní okna a 1 okno v zadním čele, s předpřipravenou konstrukcí polic. Výběr ze šesti základních barev konstrukce v ceně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lakovaná skleníková přístavba od českého výrobce LIMES Primus D6rozptylovým sklem o síle  4 mm vám umožňuje maximálně využít volný prostor na vaší zahradě a výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům.

Rozměry skleníku

 • výška: 222 cm
 • šířka (čelní strany s dveřmi): 212 cm
 • délka: 601 cm
 • rozměry dveří: 170 cm x 105 cm

Konstrukce skleníkové přístavby je z lakovaného žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Boční stěny skleníku jsou šikmé, zajišťují optimální dopad slunečních paprsků. Stejně jako ostatní plochy jsou i stěny vyplněny rozptylovým sklem o síle 4 mm.

Nechcete mít stejně barevný skleník jako má váš soused? Žádný problém – na výběr máte z celkem šesti základních barevných provedení, které se na konstrukci skleníku aplikují pomocí práškového vypalovacího laku. Při objednávce nám napište jakou ze šesti základních barev skleníku ze vzorníku RAL, si přejete na váš skleník aplikovat. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku a vzorník pro výběr máte k dispozici níže. Pokud byste měli zájem o jinou barvu, stačí, když se nám ozvete.

vzornik-ral-skleniky-limes

Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků. Chcete ovšem nechat montáž skleníku na nás? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám.

Uvítali byste delší variantu tohoto skleníku? Není nic jednoduššího, než si přikoupit prodlužovací modul, který vám zajistí prodloužení skleníku o cca 1,5 m. Pokud byste měli o prodlužovací modul zájem, stačí, když nám napíšete e-mail, nebo nám zavoláte.

Dveře nabízíme dvoukřídlové pantové o šíři 105 cm. Vybrat si můžete pravé, nebo levé. Pokud stojíte uvnitř skleníku, zády opřeni o stěnu domu - jsou vpravo "pravé dveře", vlevo "levé dveře". Požadovaný typ dveří prosím uveďte do poznámky při objednání. 

Nově je zadní čelo skleníku vybaveno lamelovými okny s automatickými otevírači, a to již v základním provedení. Toto okno zlepšuje cirkulaci a odvětrání vzduchu ve skleníku. Rostliny jsou tak více chráněny před přehřátím. Dále jsou v základní ceně háčky pro vyvazování rostlinzámek pro uzamčení dveří a konstrukce polic po celé délce skleníku. Konstrukce polic je umístěna ve výšce cca 110 cm, délka jednoho dílu konstrukce je cca 150 cm a hloubka 30 cm. Jako výplň těchto polic se používá buď dřevěný rošt, nebo kalené sklo. Police lze snadno demontovat v případě, že je v pozdější době nevyužijete. 

Obsah balení

 • konstrukce z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm
 • pantové dveře o šíři 105 cm 
 • 4 střešní okna s manuálním otvíračem (lze objednat také okno navíc a ke všem oknům také automatický otvírač)
 • 1 čelní okno s automatickým otvíráním
 • gumová lemovka na celý skleník
 • veškerý spojovací materiál
 • přehledný návod k sestavení, který naleznete ke stažení i v souvisejících souborech.

Získejte dešťovou vodu, kterou lze použít pro zalévání ve skleníku. Pořiďte si jednostranný okap, který má na konci prodloužený přesah pro snadný odvod vody přímo do suduU přístaveb rozlišujeme pravý a levý okap podle toho, kam chceme umístit nádobu na vodu. Pokud se postavíme zády ke zdi, levá a pravá ruka nám určí levý a pravý okap. Požadovanou verzi prosím uveďte do poznámky při objednání. 

banner_skleniky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky ke zdi domu a skleníkové přístavby
Záruka: 24 měsíců
Produktová řada: Skleníkové přístavby Limes
Šířka: 2,12 m
Výška: 2,22 m
? Výška skleníku (zařazení do kategorie): 2,2 m
Hloubka: 6,01 m
Materiál konstrukce: ocel - pozinkované profily
Dveře: dvoukřídlé na pantech
Prosklení: Rozptylové sklo 4 mm
Tvar provedení: Ke zdi domu
Tloušťka prosklení: 4 mm
Čelní okno: 1 ks
Střešní okno: 1 ks, Lze doobjednat
Jéža vypichuje: Robustnost, Snadná montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: