Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem, bronzová metalíza

Kód: BH62910
9 099 Kč / ks 7 520 Kč bez DPH
Skladem - 10 dnů
Možnosti doručení

Zahradní ocelový úložný box s bezpečnostním zámkem BIOHORT® v prémiové kvalitě, v provedení bronzová metalíza s otevíracím horním víkem. Vnější rozměry š 101 x d 46 cm. Vhodný pro bytové i rodinné domy. Atraktivní design, bezpečnost, doživotní bezúdržbovost. Kvalita se zárukou 20 let.

banner-autorizovany-prodejce-biohort

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejste během dne doma a potřebujete, aby do boxu měl přístup i někdo další? Potřebujete si předávat zásilky bez vaší přítomnosti? Umístěte před dveře svého domu nebo firmy elegantní úložný box s bezpečnostním zámkem prémiové kvality, který vyhovuje i nárokům moderní architektury. Box je široký 101 cm a 46 cm hluboký, proto je vhodný i pro větší zásilky, které mohou mít rozměry až 92 x 37,5 x 56 cm. Jedná se o nejmenší, speciálně upravenou variantu zahradního boxu FreitzeitboxuÚložné boxy nabízíme v pěti barevných provedeních. 

 Konstrukce 

Konstrukci stěn boxu tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. Víko se komfortně otevírá pomocí tlakové plynové pružiny. Je vybaven robustní cylindrickou vložkou s otočnou rukojetí a náhradním klíčem a zamykací sponou s visacím zámkem. Box tak lze bezpečně uzamknout. Box je absolutně odolný proti dešti, s neviditelnou integrovanou ventilací.

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, v jednom pevném kartonu. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý český kutil. 

 Jak box na balíčky funguje? 

  • Doručovatel otevře a odstraní zámek. Číselný kód můžete svému doručovateli sdělit, nebo zámek kódem neuzamknete.
  • Otočí rukojetí a otevře víko.
  • Vloží balíček do boxu. 
  • Zavře a bezpečně uzamkne box otočením kódovacího zámku.

 Základní výbava boxu na balíky 

Součástí základního balení jsou:

  • Cylindrický zámek s otočnou rukojetí

             otočný zámek

Otočná rukojeť se standardním cylindrickým zámkem s náhradním klíčem zabraňuje nežádoucímu vniknutí. Konstrukce dveří je extrémně robustní. 

  • Plynový tlumič pružiny

           Plynový tlumič

Poskytuje pomoc při otevírání a zavírání víka a drží víko pevně na svém místě.

  • Uzamykací spona s visacím zámkem

         uzamykací spona

Uzamykací spona z nerezové oceli a kombinovaný visací zámek z nerezové oceli ochrání balíčky před odcizením a poškozením.

  • Bezpečnostní lanko z nerezové oceli

         bezpečnostní lanko

3 metry dlouhý synteticky potažený kabel z nerezové oceli s plastovým lemem na konci pro zajištění celého boxu proti krádeži. Při zavírání dveří jednoduše zasekněte kabel mezi dveřmi a rámem. Díky plastovému krytu jsou vaše dveře chráněny před poškozením. Kabel lze podle potřeby zkrátit.

  • Štítek se jménem a návodem k použití

       štítek s návodem a jménem

Na štítek napište své jméno, abyste se ujistili, že zásilka bude uložena na správné adrese. Díky krátké ilustrované příručce s obsluhou je manipulace s boxem velmi jednoduchá.

 Nabídka dalšího volitelného příslušenství 

Se základním vybavením vaše možnosti nekončí. V případě, že neočekáváte žádné zásilky, sponu s visacím zámkem můžete z boxu odstranit a používat ho jako úložní zahradní box. Pro tento případ v nabídce volitelného příslušenství najdete další praktické pomocníky jako např. síť na víko, nebo závěsný koš. Díky tomu si box můžete ještě více uzpůsobit vlastním představám a mnohostrannému využití. 

 Kvalita se zárukou 20 let 

Rakouský výrobce Biohort zaručuje, že všechny modely mají optimálně konstruované profily a použití závitových šroubů z ušlechtilé oceli zajišťuje maximální užitnost. Vzhledem k tloušťce plechu, kvalitě materiálu a jeho zpracování pak výrobce poskytuje záruku 20 let proti korozi

 Údržba 

Boxy Biohort jsou konstruovány jako bezúdržbové. Jedinou údržbu, kterou doporučujeme na boxu provádět, je 1 x ročně promazat panty víka a zámek. V případě potřeby lze box snadno umýt. Díky vysoce kvalitnímu vypalovacímu laku můžete bez obav použít i vysokotlakou myčku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní úložné boxy
Barva: bronzová metalíza
Šířka: 101 cm
Hloubka: 46 cm
Objem: 195 l
? Parametr pro filtrování: Šířka: 100 - 109 cm
? Parametr pro filtrování: Hloubka: 40 - 49 cm
Parametr pro filtrování: Objem: do 500 l
Materiál konstrukce: ocel
Zámek: Ano, bezpečnostní zámek
Odklápění: horní
Záruka: 20 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty rakouského výrobce Biohort nabízejí nejlepší kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Oceníte zejména dlouhou životnost a bezúdržbovost výrobků.

Naší nabídku tvoří především zahradní domky, které jsou zpracovány z vysoce kvalitních materiálů, jako je například žárově pozinkovaný plech z oceláren v Německu a Rakousku, který je používán i pro výrobu aut německých značek. I proto je na zahradní domky poskytována 20-letá záruka proti korozi.

Domky řady NEO, Europa, Avantgarde, Highline nebo Panorama patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Kromě zahradních domků v naší nabídce naleznete také zahradní úložné boxy, především pak oblíbené modely FreizeitBox, Highboard a Loungebox.

Všechny výrobky jsou vyráběny v Rakousku. Díky kvalitnímu a propracovanému zpracování vám produkty Biohort bude dělat radost mnoho let.