Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý

Kód: FLHSF17-270
2 372 Kč –3 %
ventilator flamingo na kamna dvouhlavy cerny det01[1]
2 372 Kč –3 % 2 290 Kč / Ks 1 893 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (1 Ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý motor ventilátoru. Krbový ventilátor díky tomu nepotřebuje napájení a vystačí si s teplem, které sálá z krbových kamen.

Ventilátor se automaticky rozeběhne při teplotě vyšší 50°C. Jeho účinnost je však nejlepší při dosažení vyšších teplot. Tento ventilátor má oproti konkurenčním ventilátorům vyšší otáčky. Tímto dosahuje vyšší účinnosti a rychlé efektivity. Použitím ventilátoru dosáhnete nejhospodárnějšího (nejlevnějšího) způsobu rozehnání teplého vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

K bezpečnosti slouží bimetalový pásek, který je umístěn ve spodní části ventilátoru. Při dosažení maximální povolené teploty, bimetalový pásek nadzvedne ventilátor, který se tímto ochladí. Jednoduše chrání ventilátor proti poškození.

  • Velmi tichý chod
  • Není zapotřebí napájení
  • Zajišťuje cirkulaci vzduchu v místnosti
  • Zvyšuje účinnost krbových kamen
  • Ventilátor je bezúdržbový

Ventilátor doporučujeme umístit na horní desku, nejlépe plotnu. Čím vyšší teplota povrchu bude, tím lepší bude mít ventilátor účinnost. Co nedoporučujeme? Nedoporučujeme ventilátor opírat o kouřovody. Mohl by se tímto poškodit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové větráky a ventilátory
Délka: 105 mm
Šířka: 255 mm
Výška: 140 mm
Materiál: Eloxovaný hliník
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
Avatar autora | 20.1.2022
Koupený produkt je zmetek, jeden z motorků má axiální vůli 2 mm, v určité poloze hřídele se pak ventilátor zdrhává, takže se většinou točí jen jeden z ventilátorů, druhý se roztočí až při podstatně vyšší teplotě. Přesto dodavatel HS Flamingo reklamaci neuznal. Byla chyba, že jsem ventilátor nevrátil ihned po zakoupení a nepožadoval zpět peníze. Produkt díky špatné servisní podpoře nedoporučuji!
5
JS Avatar autora | 7.1.2022
Funguje jak má.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: