Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý

Kód: FLHSF17-267
1 010 Kč / Ks 835 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (3 Ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý motor ventilátoru. Krbový ventilátor díky tomu nepotřebuje napájení a vystačí si s teplem, které sálá z krbových kamen.

Ventilátor se automaticky rozeběhne při teplotě vyšší 50°C. Jeho účinnost je však nejlepší při dosažení vyšších teplot. Tento ventilátor má oproti konkurenčním ventilátorům vyšší otáčky. Tímto dosahuje vyšší účinnosti a rychlé efektivity. Použitím ventilátoru dosáhnete nejhospodárnějšího (nejlevnějšího) způsobu rozehnání teplého vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

K bezpečnosti slouží bimetalový pásek, který je umístěn ve spodní části ventilátoru. Při dosažení maximální povolené teploty, bimetalový pásek nadzvedne ventilátor, který se tímto ochladí. Jednoduše chrání ventilátor proti poškození.

  • Velmi tichý chod
  • Není zapotřebí napájení
  • Zajišťuje cirkulaci vzduchu v místnosti
  • Zvyšuje účinnost krbových kamen
  • Ventilátor je bezúdržbový

Ventilátor doporučujeme umístit na horní desku, nejlépe plotnu. Čím vyšší teplota povrchu bude, tím lepší bude mít ventilátor účinnost. Co nedoporučujeme? Nedoporučujeme ventilátor opírat o kouřovody. Mohl by se tímto poškodit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové větráky a ventilátory
Délka: 115 mm
Šířka: 180 mm
Výška: 197 mm
Materiál: Eloxovaný hliník
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 15.1.2022
Funguje jak má určitě nečekejte fukar že vám budou lítat záclony ale funkci plní a je tichý.
4
PP Avatar autora | 12.1.2022
Velmi tichy, toci se od nizkych teplot. Je to mrnous, takze nejake znatelne proudeni tepleho vzduchu do vedlejsich mistnosti je velmi pozvolny proces. Ve vysokych teplotach se dole na zakladne ohne prouzek, ktery oddali stojan od kamen (pojistka proti prehrati), nicmene to muze vyustit ve velmi hlasite rachtani.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: