Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Polykarbonátový skleník VITAVIA IDA 7800, PC 6 mm, zelený

Kód: LG1132
26 595 Kč / ks 21 979 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Hliníkový skleník ke zdi řady IDA š 201 x d 387 cm v zelené barvě, vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 6 mm, dvoukřídlé posuvné dveře, 2 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním s možností pořízení automatického otvírače oken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleník ke zdi IDA š 201 x d 387 cm z polykarbonátu vám umožňuje maximálně využít volný prostor na vaší zahradě a výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně jako již zkušenějším pěstitelům. Skleníky řady IDA jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká kvalitním zpracováním.

Konstrukce skleníku je z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů, kdy výrobce poskytuje smluvní záruku 15 let na AL konstrukci. Zasklení skleníku tvoří velmi kvalitní dvoustěnný komůrkový polykarbonát o tloušťce 6 mm MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie), nebo SUNLITE (výrobce Palram Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Světelná propustnost desek je cca 80 %, což plně dostačuje pro pěstování květin a zeleniny. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

 

Obsah balení

  • dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 163 cm)
  • AL profily zelená barva
  • plocha skleníku: 7,79 m2
  • prosklení komůrkový polykarbonát 6 mm
  • 2 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním (ke všem oknům lze objednat automatický otvírač)
  • veškerý spojovací materiál

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit). Při stavbě bez zděné podezdívky dokoupení základny určitě doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit také řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Montáž a doručení skleníku

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnout i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech. Baleno v papírovém kartonu. 

1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv, umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

 banner_skleniky

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky ke zdi domu a skleníkové přístavby
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané komponenty
Produktová řada: Ida
Barva: zelená
Šířka: 2,1 m
Hloubka: 3,9 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: hliník - eloxovaný
Dveře: dvoukřídlé posuvné
Výška dveří: 1,63 m
Šířka dveří: 1,22 m
Ukotvení prosklení: ocelové sponky
Základna přibalena: ne
Zastavěná plocha: 7,78 m2
Prosklení: Polykarbonát 6 mm
Tvar provedení: Ke zdi domu
Tloušťka prosklení: 6 mm
Prodloužená záruka: 15 let na konstrukci
Střešní okno: 2 ks
Hlavní přednosti: Nízká cena, Robustnost, Snadná montáž, Zesílený polykarbonát, Prodloužená záruka, Lakovaná konstrukce
Hmotnost: 64

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Vitavia stojí tým odborníků, kteří mají jasný cíl, přinést život do všech zahrad světa. Společnost Vitavia Europe byla založena v roce 2013, aby mohla rozšířit své produkty do celé Evropy a USA a přinést tak více života do více zahrad.

V našem sortimentu naleznete především skleněné a polykarbonátové skleníky včetně originálního příslušenství: