Skleník ze skla VITAVIA URANUS 9900, čiré sklo 3 mm, zelený

Kód: LG1042
49 680 Kč / ks 41 058 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Klasický hliníkový skleník značky URANUS 2,5 x 3,8 metru v zelené barvě. Zasklení kaleným čirým sklem o síle 3 mm, dvoukřídlé posuvné dveře, 4x střešní ventilační okénko s možností pořízení automatického otevírače oken. Základna z pozinkovaného ocelového plechu jako dárek zdarma.

_x000D_

doprava-na-skleniky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický skleník URANUS 2,5 x 3,8 m s výplní kaleného čirého skla, výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům. Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká svojí velikostí a kvalitním zpracováním.

Konstrukce skleníku je vyrobena z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů 1,2 mm, kdy výrobce poskytuje smluvní záruku 15 let na AL konstrukci. Prosklení je z kaleného čirého skla síly 3 mm. Čiré sklo zajišťuje výbornou světelnou propustnost, takže do skleníku je krásně vidět ze všech stran a můžete se kochat barvami pěstovaných rostlin. Kalená verze skla navíc zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek. Pokud by vás tento skleník zaujal, ale spíše byste uvítali polykarbonátové výplně, podívejte se na varianty s polykarbonátem zde.

sklenik-vitavia-uranus-vizualizace

zaruka_15let_na_konstrukci

Obsah balení

  • dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm)
  • AL profily zelená barva
  • prosklení 3 mm
  • 4 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním (ke všem oknům lze objednat automatický otvírač)
  • veškerý spojovací materiál

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo přiloženou základnu z pozinkovaného plechu. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnout i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech. Baleno v 5 balících v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně.

Upozornění

1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

banner_skleniky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky ze skla
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané komponenty
Produktová řada: Uranus
Barva: zelená
Délka: 3,9 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Střední (251 - 500 cm)
Šířka: 2,6 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 260 - 290 cm
Výška: 2,46 m
? Výška skleníku (zařazení do kategorie): 2,5 m
Materiál prosklení: kalené čiré sklo
Materiál konstrukce: hliník - eloxovaný
Síla hliníku/ocelového profilu: 1,2 mm
Dveře: dvoukřídlé posuvné
Výška dveří: 1,91 m
Šířka dveří: 1,22 m
Ukotvení prosklení: ocelové sponky
Základna přibalena: ano, jako dárek
Zastavěná plocha: 9,84 m2
Prosklení: Bezpečnostní sklo 3 mm (čiré)
Tvar provedení: Hranatá konstrukce
Tloušťka prosklení: 3 mm
Prodloužená záruka: 15 let na konstrukci
Střešní okno: 4 ks
Jéža vypichuje: Robustnost, Skleněné výplně, Snadná montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: