Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Skleník VITAVIA URANUS 8300, PC 4 mm, stříbrný + základna VITAVIA URANUS 8300 šedá

Kód: LG182
23 494 Kč / ks 19 417 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Klasický hliníkový skleník značky URANUS 2,5 x 3,2 metru ve stříbrné barvě. Prosklení je z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm, dvoukřídlé posuvné dveře, 4 x střešní ventilační okénko s možností pořízení automatického otvírače oken. Základna z pozinkovaného ocelového plechu jako dárek zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický skleník URANUS 2,5 x 3,2 m z polykarbonátu, výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům. Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká svojí velikostí a kvalitním zpracováním.

Konstrukce skleníku je vyrobena z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů 1,2 mm, kdy výrobce poskytuje smluvní záruku 15 let na AL konstrukci. Zasklení skleníku je tvořeno velmi kvalitním dvoustěnným komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie), nebo SUNLITE (výrobce Palram Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Světelná propustnost desek je cca 80 %, což plně dostačuje pro pěstování květin a zeleniny. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím je u LANIT PLASTU samozřejmostí. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek. Pokud by vás tento skleník zaujal, ale spíše byste uvítali skleněné výplně, podívejte se na varianty se sklem

sklenik-vitavia-ida-vizualiazce

 

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

 

Řešíte, zda 4 mm nebo 6 mm polykarbonát? 

U 6 mm polykarbonátu samozřejmě skleník disponuje větší celkovou odolností proti vlivům počasí. Zároveň dochází ke zvýšení tepelně-izolačních vlastností, a to zhruba o 20-30 %. Samozřejmostí je ovšem vyšší cena skleníku s 6 mm polykarbonátem, konkrétně cca o 20 %. Pokud ovšem nebydlíte na hřebenech hor, či nepěstujete ve skleníku velmi náročné rostliny, je 4 mm varianta zasklení často dostačující. 

Obsah balení

  • dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm)
  • AL profily stříbrná barva
  • prosklení komůrkový polykarbonát 4 mm
  • 4 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním (ke všem oknům lze objednat automatický otvírač)
  • veškerý spojovací materiál

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo přiloženou základnu z pozinkovaného plechu. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnout i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech. Baleno v 7 balících v papírovém kartonu. 

Upozornění

1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

 banner_skleniky

Doplňkové parametry

Kategorie: Polykarbonátové zahradní skleníky - klasický tvar
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané komponenty
Produktová řada: Uranus
Barva: stříbrná
Délka: 3,3 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Střední (251 - 500 cm)
Šířka: 2,6 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 260 - 290 cm
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: hliník - eloxovaný
Síla hliníku/ocelového profilu: 1,2 mm
Dveře: dvoukřídlé posuvné
Výška dveří: 1,91 m
Šířka dveří: 1,22 m
Ukotvení prosklení: ocelové sponky
Základna přibalena: ano, jako dárek
Zastavěná plocha: 8,25 m2
Prosklení: Polykarbonát 4 mm
Tvar provedení: Hranatá konstrukce
Tloušťka prosklení: 4 mm
Prodloužená záruka: 15 let na konstrukci
Střešní okno: 4 ks
Hlavní přednosti: Snadná montáž, Prodloužená záruka
Hmotnost: 88

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Vitavia stojí tým odborníků, kteří mají jasný cíl, přinést život do všech zahrad světa. Společnost Vitavia Europe byla založena v roce 2013, aby mohla rozšířit své produkty do celé Evropy a USA a přinést tak více života do více zahrad.

V našem sortimentu naleznete především skleněné a polykarbonátové skleníky včetně originálního příslušenství: