Automatický otvírač skleníkového okna - ČELNÍ

Kód: ZJ121
Odesíláme ihned Balíkovna za 1 Kč
Značka: LEGI
1 560 Kč / ks 1 289 Kč bez DPH
Expedice do 24 hodin (37 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Univerzální automatický otvírač čelních skleníkových oken pro regulaci teploty pro zahradní skleníky. Otvírač je kompatibilní pro většinu zahradních polykarbonátových skleníků. Je vybavený pístem, kterým je nahrazeno manuální otevírání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vertikální automatický otvírač pro čelní okno - obsahuje píst s pákou, kterým nahradíte manuální otvírání. Píst funguje na bázi tepelné roztažnosti a se zvyšující se teplotou ve skleníku posunuje pákou a otvírá okno. Tím zabraňuje přehřátí skleníku v parném létě a případnému podchlazení v noci nebo chladnějších dnech. Regulováním teploty ve skleníku chrání rostliny před uhynutím z nedostatku proudícího čerstvého vzduchu a vysoké teploty. Maximální hmotnost okna pro správné fungování je do 14 kg (polykarbonátová okna). Otvírání lze nastavit v rozmezí teplot 17 °C až 25 °C. Otvírač je navíc vybaven 2 pružinami pro zvýšení zavírací síly a tudíž lze otvírač použít i na těžší skleníková oknaV nabídce máme také otvírač pro střešní okna.

Náhradní píst ke střešnímu oknu je k zakoupení v našem e-shopu.

 Přednosti 

  • Regulace teploty
  • Flexibilní nastavení teploty, podle druhu pěstované rostliny
  • Výměna vzduchu mezi okolím a skleníkem
  • Kvalitní zpracování

 Parametry 

  • Materiál: kov
  • Barva: stříbrná
  • Hmotnost: 2 kg

Při delším nepoužíváním, či při poklesu teplot pod 7°C je vhodné demontovaný píst uchovat na suchém a teplém místě, aby nedošlo k poškození jeho funkčnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k zahradním skleníkům
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka LEGI se specializuje na výrobu skleníků, ohnišť a balkonových zástěn. Jednotlivé výrobky jsou zhotoveny z kvalitních a odolných materiálů, které oceníte zejména u zahradních skleníků.