Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Zahradní skleník Limes PRIMUS M 3 lakovaný

Kód: LI852111225
87 458 Kč / ks 72 279 Kč bez DPH
VÝROBA | 6-8 TÝDNŮ
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

Vysoce odolný skleník českého výrobce Limes ze skla s délkou 3 metry prosklením Helios v šířce 4 mm, dvoukřídlovými výškově dělitelnými pantovými dveřmi s předpřipravenou konstrukcí polic a s možností pořízení automatického otvírače oken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátový skleník PRIMUS M 3 s rozptylovým sklem Helios 4 mm českého výrobce Limes výborně poslouží všem zahrádkářům s menší zahradou, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům s většími možnostmi.

Rozměry skleníku

 • výška: 222 cm
 • šířka (čelní strany s dveřmi): 426 cm
 • délka: 303 cm
 • výška stěny: 144 cm
 • rozměry dveří: 173,5 cm x 105 cm

Konstrukce skleníku je z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm – navíc opatřena jeklovými výztuhami o síle 3 mm zaručující větší odolnost. Boční stěny skleníku jsou téměř svislé, což umožňuje umístění různých regálků k vnitřním stěnám. Stejně jako ostatní plochy jsou i stěny vyplněny rozptylovým sklem o síle 4 mm. Pokud byste měli zájem o čiré sklo, případně pokud byste chtěli zvýšit pevnost vybraných skel můžete nám napsat a přiobjednat si jejich varianty v kalené verzi, kde výrobce deklaruje 5x vetší pevnost.

Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.

Specifikem tohoto typu skleníku jsou dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm. Pravé křídlo dveří je navíc výškově dělené, což vám pomůže zefektivnit větrání. Skleník je standardně dodáván s dveřmi pouze v čele, pokud byste uvítali dveře také na zadní straně skleníku, stačí se nám ozvat. Zajímavým a velmi praktickým doplňkem je možnost pořídit si ke skleníku prodloužené dveře, díky kterým získá skleník zcela jiné rozměry. Pokud byste měli o prodlužovací modul zájem, stačí, když nám napíšete e-mail, nebo nám zavoláte.

Nechcete mít stejně barevný skleník jako má váš soused? Žádný problém – na výběr máte z celkem šesti základních barevných provedení, které se na konstrukci skleníku aplikují pomocí práškového vypalovacího laku. Při objednávce nám napište jakou ze šesti základních barev skleníku ze vzorníku RAL, si přejete na váš skleník aplikovat. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku a vzorník pro výběr máte k dispozici níže. Pokud byste měli zájem o jinou barvu, stačí, když se nám ozvete.

vzornik-ral-skleniky-limes

Uvítali byste delší variantu tohoto skleníku? Není nic jednoduššího, než si přikoupit prodlužovací modul, který vám zajistí prodloužení skleníku o cca 1,5 m. Pokud byste měli o prodlužovací modul zájem, stačí, když nám napíšete e-mail, nebo nám zavoláte.

Obsah balení

 • konstrukce z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm vyztužená 3 mm jekly
 • dvoukřídlé horizontálně dělené pantové dveře o šíři 105 cm
 • střešní okna s manuálním otvíračem (lze objednat také okno navíc, či boční okna pro lepší cirkulaci vzduchu – ke střešním oknům lze také přikoupit automatický otvírač)
 • praktické držáky pro zhotovení a konstrukce polic
 • háčky pro vyvazování rostlin
 • zámek pro uzamčení dveří
 • gumová lemovka na celý skleník
 • nerezový spojovací materiál
 • přehledný návod k sestavení

Jako pevný základ pod skleník by měl posloužit betonový základ, na který následně skleník ukotvíte. Více informací k základům pro skleníky z řady PRIMUS J najdete v tomto dokumentu.

Typ skleníku
Šířka skleníku
Skleněné výplně
4 mm
Limes PRIMUS J
2,49 m v délce 3 metry
v délce 4,5 metru
v délce 6 metrů
Limes PRIMUS K
2,76 m v délce 3 metry
v délce 4,5 metru
v délce 6 metrů
Limes PRIMUS L 3,03 m v délce 3 metry
v délce 4,5 metru
v délce 6 metrů
Limes PRIMUS M 4,26 m v délce 3 metrů

 

banner_skleniky

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky ze skla
Záruka: 24 měsíců
Produktová řada: Primus
Délka: 3 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Střední (251 - 500 cm)
Šířka: 4,26 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 310 cm a více
Výška: 2,22 m
? Výška skleníku (zařazení do kategorie): 2,2 m
Materiál prosklení: sklo Helios
Materiál konstrukce: ocel - pozinkované profily
Dveře: dvoukřídlé na pantech
Prosklení: Rozptylové sklo 4 mm
Tvar provedení: Hranatá konstrukce
Tloušťka prosklení: 4 mm
Střešní okno: 2 ks, Lze doobjednat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Limes je český výrobce skleníků a dalšího zahradního vybavení, který se specializuje na výrobu skleníků ze skla. Pozinkované skleníky, příslušenství pro a do skleníků, základny ke skleníkům, pařeniště a kompostéry se vyznačují dlouhou životností a vysokou kvalitou. V nabídce dále naleznete také vysoké a stolní záhony.

Zahradní skleníky LIMES v naší nabídce

 • Skleníky VARIANT v polykarbonátové i skleněné variantě je nejoblíbenější produktovou řadou a představuje "zlatou střední cestu", díky poměru cena/kvalita.
 • Skleníky HOBBY v polykarbonátové variantě i verzích ze skla Hobby H7 či Hobby H6 jsou určeny zejména pro začínající zahrádkáře
 • Skleníky PRIMUS se skleněným i polykarbonátovým prosklením ocení ti nejnáročnější pěstitelé
 • Skleníkové přístavby ke zdi domu

Společnost LIMES tvoří profesionálové, vyznavači zdravého životního stylu i hobby zahrádkáři. V posledních letech je společnost zastoupena i v Německu, Rakousku, Švédsku, Itálii nebo Francii. 

Od konce roku 2009 se společnost pyšní certifikátem ČESKÝ VÝROBEK.

Od roku 2018 jsou držiteli certifikátu AAA – Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti, který uděluje společnost Bisnode. Tento certifikát potvrzuje, že firma Limes splňuje přísná kritéria ekonomického hodnocení díky vysoké efektivitě při výrobě produktů.

Ekologické standardy

Ekologickou likvidaci a recyklaci provádí nad stanovený rámec povinností. Recyklují také odpad (plast, papír, ostatní odpad) pocházející od svých zaměstnanců a rovněž spolupracují se společností ECOBAT, která se zabývá recyklací baterií a akumulátorů.

Nově je společnost zapojena do řady rozvojových programů

Projekt Fotovoltaická elektrárna Limes Litomyšl s.r.o.

Logo spol.