Zákaznická podpora:295562735info@arken.cz

Krbová kamna ANTIC bílá

Kód: HS0420915620000
47 990 Kč –7 %
min 0420915620000 v 1 antic antracit bile boky
47 990 Kč –7 % 44 490 Kč / ks 36 769 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Kamna Haas+Sohn ANTIC s výkonem až 6,5 kW v bílé a antracitové barvě  s prvotřídním designem.

haas-reflexni-easy-control40617625_321927088556316_5970596254789402624_n40583796_300146354051104_6900546190081785856_n40610020_1394126334023932_981501165025886208_n

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbová kamna Haas+Sohn ANTIC v antracitové barvě mají vyjímečný kruhový půdorys. Díky jejich tvaru můžete kamna bez problémů postavit do rohu. Kamna spojují neobvyklý kruhový tvar a moderní design s čistými liniemi, který vynikne v každém interiéru. 

  • jednoduchý styl
  • nenáročná obsluha a údržba
  • vysoké výkony a nízké emise
  • dlouhodobě prověřená kvalita

Kamna ANTIC se vyrábí v kombinaci bílé a antracitové barvy, nebo v kombinaci černé a antracitové barvy. Kamna jsou vyrobena z kvalitního ocelového plechu, lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. 

Uchvátí vás svým luxusním provedením a speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 oa které zaručuje nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. 

 Efektivní spalování 

Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

 Nikdy nemizející teplo 

Díky speciálním kamenům z magnezitu dokáží kamna výjimečně akumulovat teplo a po 2 hodinách provozu mohou vydávat teplo až dalších 10 hodinStačí jen doplnit do kamen sadu akumulačních kamenů.

 Komfortní ovládání vzduchu 

Pro docílení efektivního spalování a tím pádem i ušetření nákladů na topení jsou tato kamna opatřena funkcí Easy control, která se stará o komfortní ovládání ze všech tří přívodů vzduchu. Díky páčce na straně kamen tak budete schopni jednoduše korigovat přívod vzduchu v různých fázích topení tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu spalování.
Video ukázku funkce Easy control v praxi najdete ZDE.

A-Easy Control _skup_Fi

Start (zátop kamen) >> Topení >> Uzavření

 Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt? 

V tom případě jsou pro vás tato kamna s externím přívodem vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

Teplo z kamen se vám nebude vytrácet ani ve chvíli, kdy zrovna netopíte – kamna jsou vybavena uzavíratelným přívodem centrálního vzduchu, který po uzavření zajistí, že nedochází ke ztrátě ohřátého vzduchu z místnosti právě skrze kamna.

Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.

 Jak na připojení krbových kamen ke komínu 

Krbová kamna napojíte ke komínu s pomocí kouřovodů. Nejčastěji pro spojení použijete kouřové koleno či kouřovou rouru. Pokud se průměry vývodu z kamen a vstupu do komína liší, použijete rovněž kouřovou, případně komínovou redukci. Kouřové redukce využijete pro regulaci průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Průměr kouřovodu by se ve směru toku spalin neměl nikdy zužovat.

Pro samotné napojení kouřovodu ke komínu použijete zděř, případně přechodku do komína. Místo vstupu pak můžete překrýt růžicí.

Níže můžete vybírat z kouřovodů, které můžete použít k připojení tohoto modelu kamen:

O tom, jak postupovat při připojování kamen ke kouřovodu, se můžete dočíst v našem návodu.

 Další vhodné příslušenství 

Kromě kouřovodů, bez kterých se žádné topení v krbových kamnech neobejde, můžete vybírat z řady dalšího příslušenství, které vám provoz kamen zpříjemní a zjednoduší. Krbové nářadí, krbové zásobníky či krbové koše jsou kromě svého praktického využití i pěkným dekorativním doplňkem.

Pro rozdělání ohně v kamnech můžete využít nabídky zápalek či dalších přírodních podpalovačů. K následnému rozhánění teplého vzduchu po místnosti můžete použít krbové větráky a ventilátoryNedílnou součástí topení v kamnech je i jejich pravidelné čistění pomocí krbových kartáčů či vysavače na popel.

 Jak vám kamna doručíme 

Produkt vám doručíme paletovou přepravou (Geis, PPL, Toprans či Česká pošta) a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Zásilka vám bude doručena za první uzamykatelné dveře. I tak při převzetí věnujte zvýšenou pozornost kontrole možného vnějšího poškození obalu. Pokud se domníváte, že jsou kamna poškozena, zásilku nepřebírejte.

Pokud spolu s krbovými kamny objednáváte i příslušenství (nejčastěji kouřovody) či kterékoliv další zboží z naší nabídky, doručíme vám jej vzhledem k možné neforemnosti celé zásilky dodatečnou balíkovou přepravou. Za tento případný balík není účtováno žádné další přepravné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna podle značek
Záruka: 24 měsíců
Typ kamen: Krbová kamna
Produktová řada: Antic
Barva: antracit, bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 117 cm
Hloubka: 58 cm
? Parametr pro filtrování: Šířka: 50 - 59 cm
? Parametr pro filtrování: Výška: 110 - 119 cm
? Parametr pro filtrování: Hloubka: 50 - 59 cm
? Celkový výkon (skupina): 5 - 7 kW
? Maximální výkon do prostoru: 6,5 kW
? Rozsah výkonů do prostoru: 2,2 - 6,5 kW
Výměník: Ne
? Vytápěcí schopnost (při ideálních podmínkách): 120 m3
? Kouřovod - vývod: horní
Kouřovod - průměr: 150 mm
Palivo: kusové dřevo
? Externí přívod vzduchu: Ano
? Terciární spalování: Ano
Účinnost: 0,8
Externí přívod vzduchu (průměr hrdla): 100 mm
Hmotnost: 147 kg
Plášť kamen: ocelový plech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků. To se odráží v designových řešení krbových kamen, jež jsou hřejivým doplňkem nejen moderně zařízených domácností, rekreačních chalup, ale také tradičně pojatých interiérů. 

Kamna Haas+Sohn v naší nabídce: